Výpis článků

Čas jsou Vaše peníze

Designérka a projektová manažerka naší společnosti

Anastázia Hurtová:


Přesně toto svým zákazníkům přednostně říkám. Pojďte do toho s námi a my Vám ušetříme čas, peníze a nervy… 
 
Mám dlouholeté zkušenosti mimo jiné v jednání s lidmi. Od řemeslníků, obchodníků, přes dodavatele, odborné znalosti v oboru designu až po projektování. Vím, na co je potřeba se zaměřit, co upřednostnit, kde si dát pozor. Vytvořím si časovou osu chronologie řemesel, jak na sebe bude každý jednotlivý úkon navazovat.

Příprava je totiž v architektuře 80 % úspěchu.

Když do toho půjdeme společně, probereme různé situace, které mohou nastat (třeba nespolehlivost dělníků a další nepříjemnosti). Nechceme Vám mazat med kolem pusy, že budeme dělat tuny práce a potom nic, ale jde oto, že je to náš každodenní chléb a víme, s čím se můžeme potkat. Tím pádem se s tím srovnáme rychleji a efektivněji než většina ostatní populace. Řeknu Vám vše na rovinu, tím si můžete být jistí. Nemusíte se však bát a už vůbec ne se o něco starat. Ušetřím Vás miliónu telefonátů s dodavateli, rozčilování a vztekání. V pohodě můžete jít do práce, za rodinou nebo za svými koníčky. Ve FINEZZA se o vše postaráme my (doprava, práce, komunikace s dělníky, držení termínů, jak to jen jde, návaznost řemesel, až po finální úklid). Postaráme se o opravdu vše a budu to já, kdo hájí Vaše zájmy.

Příběh Realizace: Dětský pokoj

Vše probíhalo podle harmonogramu. Odsouhlasili jsme si design, cenovou nabídku, vytvořili výkresové dokumentace, ceny od truhlářů, zaměřili jsme rozměry pokoje. Po všech potřebných krocích jsme podepsali s klientem i dodavatelem výkresovou dokumentaci (v tomto případě jen s truhlárnou). Po dokončení realizace si truhláři vzpomněli, že nenacenili ještě dvířka skříně a rošt postele a … samozřejmě by to chtěli doplatit. A nyní si představte, že byste měli do všech peripetií spojených s rekonstrukcí domu řešit ještě něco podobného...
 
Klienta ušetřím vždy nepříjemných konfrontací s dodavateli. Vše řeším já, projektový manager. Zákazník zaplatí regulérně to, co se odsouhlasilo v cenové nabídce. Truhláři přichází o peníze. Bohužel je to jejich problém. Měli si zkontrolovat nabídky dříve, než poslali konečnou cenu. A když dodavatel nedodrží termín, penalizuji jej za nedodržení časového plánu. Zní to tvrdě, co myslíte? Ale položte si sami otázku, chtělo by se Vám s tím ztrácet čas, nervy a nakonec, abyste měli pokoj, ještě zaplatili více peněz?

Váš komfort je výsledek práce projektového managera. Za ním stojí dlouhá řada úkonů a klikatá cesta často protkaná telefonáty a osobními jednáními, o kterých se většinou ani nedozvíte. 

Co mně na tom baví?

Managerem se narodíte. Spoustu věcí děláte intuitivně. Proto k tomu člověk inklinuje. V tomto případě jsem maximálně spokojená s kombinací designu, navrhování interiérů, tvůrčí práce, komunikace a s řízením lidí.

Práce projektového managera v designu je zároveň i mým koníčkem. Dokonalou kombinaci jsem hledala opravdu dlouho a teď jsem tu pro Vás v zatím nejlepší možné formě.

... půjdeme do toho společně?