napsali o nás

Zkroťte si svůj interiér s FINEZZA školou designu

FINEZZA škola designu je vzdělávací kurz pro kohokoliv kdo má změnit vzhled svého domova nebo touží po vzdělání v oblasti interiérového návrhářství a dekoratérství.Naučte se zkrotit barevné odstíny vašeho interiéru a ochočte si praktiky zkušených odborníků. Ti nasměrují všechny divoké nápady tím správným směrem, ale hlavně se dozvíte, jak si zvýšit životní komfort.

Nevíte si rady s rozvrkočenými barvami vašeho koberce, které nepasují k těm novým potahům od babičky?
Ve FINEZZA škole interiérového designu vás hravě naučíme, jak si poradit s různými materiály tak, aby se mezi sebou nepraly a přitom jste nemuseli nic vyhodit nebo urazit vašeho známého. Studenti budou po absolvování školy schopni o interiéru přemýšlet celistvě a budou si prostě vědět rady.

Přišel k vám instalatér, který nemůže pracovat dokud nedorazí elektrikář nebo právě odešel elektrikář s výmluvou na instalatéra?
Na kurzech školy designu se dozvíte jak přemýšlet a plánovat jak ve fázi holé stavby a budete přesně vědět kdy objednat podlaháře, elektrikáře nebo řemeslníka nebo kdy je na čase se poradit s architektem, dekoratérem či floristou. Nedáte tak už žádnému odmlouvavému řemeslníkovi už šanci k tomu, aby protahoval vaši rekonstrukci a současně bude mít přehled o současných možnostech a trendech.  

Celý rozhovor si můžete přečíst zde