POD JEDNOU STŘECHOU Finezza design

JSTE ORIGINÁL, JSTE JEDINEČNÍ A MY S VÁMI CHCEME TVOŘIT, MĚNIT, BUDOVAT A PRACOVAT. KAŽDÝ ČLOVĚK MÁ SVOU FANTAZII, POTŘEBY A KAŽDODENNÍ ZVYKY. CHCEME BÝT U TOHO, KDYŽ ZAČNETE MĚNIT PROSTŘEDÍ OKOLO SEBE K JEŠTĚ LEPŠÍMU.

MÁME K RUCE DVĚ TRUHLÁRNY S PRECIZNÍMI ŘEMESLNÍKY. DÍKY TOMU UMÍME SKLOUBIT RŮZNÉ STYLY A ZVLÁDNOU VYROBIT JAK REPLIKU NÁBYTKU VE STYLU LUDVÍKA XVI. S INTARZIEMI A ŘEZBAMI, TAK MOHUTNÝ SELSKÝ OKOVANÝ NÁBYTEK Z MASÍVU. 

U NÁS PŘEMÝŠLÍME O ŽIVOTNÍM CYKLU BYDLENÍ. TO ZNAMENÁ, ŽE OD PRVNÍ CHVÍLE, KDY VYBÍRÁTE NEMOVITOST, MŮŽETE SPOLUPRACOVAT S FINEZZA REALITY. KDYŽ SE VÁM ZDÁ NOVÝ DŮM ČI BYT VHODNÝ, POMŮŽEME S IDEÁLNÍM FINANCOVÁNÍM A CO VÍC! ZÁROVEŇ SE S NAŠIMI DESIGNÉRY ROVNOU MŮŽETE ZAMYSLET, JAK BUDE IDEÁLNĚ PROSTOR VYPADAT A JAK JEJ ROZVRHNETE, ABY NAPLNIL VAŠE OČEKÁVÁNÍ. A KDYŽ DOJDE NA CHVÍLI, ŽE SE CHCETE POSUNOUT DÁL, POMŮŽEME NEMOVITOST PRODAT A OPĚT POŘÍDIT NOVOU. TO JE ŽIVOTNÍ CYKLUS BYDLENÍ. 

MOŽNÁ VÁS ZAUJME, ŽE S NÁMI MÁTE MOŽNOSTI PROJEKTOVÉHO FINANCOVÁNÍ VČETNĚ ODLOŽENÍ SPLATNOSTI FAKTUR AŽ O 120 DNÍ! HM?

Máte zájem? Kontaktuje nás

Nabídka našich služeb

sluzby9_03-(1).png


5 důvodů proč si vybrat FINEZZA design

VÍME, CO DĚLÁME

Už jsme tady řadu let. Naším denním chlebem jsou vysoce kvalitní návrhy interiéru a projektování nejrůznějších představ. Náš tým jsou kreativní designéři, zkušení obchodníci a proškolení řemeslníci, kteří se postarají o perfektní zařízení vašeho interiéru.
 
Díky dlouhé praxi víme, co je možné a jak dosáhnout i toho “nemožného”. Hlavně víme, co můžeme čekat a řekneme vím, co a jak bude skutečně fungovat.

POZNÁME KVALITU

U nás vyberete jen dobře. V naší nabídce totiž naleznete nejlepší značky italského kvalitního nábytku, belgických ručně vázaných koberců nebo zakázkových a originálních svítidel. Za originální design, precizní provedení a dokonalost dovedenou do posledního detailu ručíme vlastní pověstí.

MŮŽETE SI NÁS OMRKNOUT
NA VLASTNÍ OČI

Velmi rádi Vám předvedeme unikátní prezentaci propojení stavebních součástí, jako jsou dveře, okna a dřevěné podlahy, společně s interiérovým designem. Můžete si u našich partnerů projít několik zařízených prostor, z každé z nich přitom na vás dýchne jiná atmosféra. Rádi se díváme na pěkné věci, a proto pravidelně navštěvujeme výstavy a veletrhy s interiérovým designem. Spolupořádáme výstavy českých umělců, abychom podporovali naši snahu o spojení kvalitního umění, životního stylu a designového interieru.

JDEME S DOBOU

Jsme mladí, kreativní, jdeme s dobou. To pro nás znamená i pravidelnou aktualizaci našeho webu a katalogu zboží. Chceme s vámi být v každodenním kontaktu, proto vám vytvoříme vlastní on-line profil, který vám umožňuje na jediném místě, a přitom kdekoliv na světě, získat přístup ke všem důležitým informacím, které se týkají vašeho projektu. I na dovolené u moře tak můžete např. sledovat průběh realizace, vybírat z několika variant návrhu či cenových nabídek.

ZVLÁDNEME VÍC
VĚCÍ NAJEDNOU

Myslíme na všechno a rádi vás hýčkáme. K prodávanému nábytku proto od nás obdržíte řadu nadstandardních služeb, např. výhodnou klientskou kartu, fotorealistické vizualizace interiéru nebo poradenství jednoho z našich designérů zdarma. Naší specialitou jsou služby hodinového manžela či manželky