Interiérový design od Finezza design

NÁŠ TÝM KREATIVNÍCH DESIGNÉRŮ, ZKUŠENÝCH PROJEKTOVÝCH MANAŽERŮ A ŘEMESLNÍKŮ VE VÝROBĚ PRACUJE V OBORU JIŽ VÍCE NEŽ 15 LET. PEČUJEME O TY NEJNÁROČNĚJŠÍ KLIENTY A VYTVÁŘÍME ITERIÉRY, KTERÉ ODPOVÍDAJÍ VŠEM VAŠIM POŽADAVKŮM. V NAŠEM SHOWROOMU LZE PROJÍT KOMPLETNĚ VYBAVENÉ POKOJE, PŘIČEMŽ Z KAŽDÉHO Z NICH NA VÁS DÝCHNE JINÁ ATMOSFÉRA. PRAVIDELNĚ POŘÁDÁME PRODEJNÍ VÝSTAVY ČESKÝCH DESIGNÉRŮ A UMĚLCŮ, MŮŽETE SI TEDY PŘÍMO U NÁS VYBRAT ORIGINÁL, KTERÝ BUDE ZDOBIT POUZE VÁŠ INTERIER. INTERIERY VYBAVUJEME NÁBYTKEM A DOPLŇKY PRVOTŘÍDNÍCH ITALSKÝCH A BELGICKÝCH ZNAČEK. MÁME VLASTNÍ VÝROBU! TEDY CO SPOLEČNĚ NENAJDEME V KATALOGU, NAVRHNEME A VYROBÍME JEN PRO VÁS NA ZAKÁZKU! ZA PRECIZNÍ PROVEDENÍ A ORIGINÁLNÍ DESIGN RUČÍME VLASTNÍ POVĚSTÍ. JDEME S DOBOU. V NAŠÍ NABÍDCE NAJDETE I NOVINKY ZE SVĚTA DESIGNU. ZŮSTANEME STÁLE V KONTAKTU. KAŽDÉMU KLIENTOVI VYTVÁŘÍME VLASTNÍ ONLINE PŘÍSTUP KE VŠEM DŮLEŽITÝM INFORMACÍM A DOKUMENTŮM.


Máte zájem? Kontaktuje nás
Co nás společně čeká
1

CO SI DOOPRAVDY PŘEJETE?

BEZPLATNÁ KONZULTACE

Setkáme se u konzultace s designérem a projektovým manažerem v příjemné atmosféře prostor FINEZZA design. Pro inspiraci Vám předvedeme minulé a aktuální realizace. Smyslem setkání je Vám ukázat, jak společně dosáhneme interiéru Vašich snů.

5

BUDOU NUTNÉ ÚPRAVY?

STAVEBNÍ PŘÍPRAVA NOVÝCH PROSTOR

Některé situace vyžadují, aby se pro vstup kvalitního designu interiér stavebně připravil. Během úprav se můžete spoléhat na náš autorský dozor. Zařídíme se všemi stavebními řemesly, aby vše bylo přesně tak, jak pro dosažení identického výsledku potřebujeme.
2

CO JE NEJLEPŠÍ PRO VÁS?

NÁVRH INTERIÉRU

Na základě předchozích
konzultací pro Vás připravíme návrh. Nemusíte mít obavy ze vzdušných zámků, stále budeme v kontaktu a budete součástí celého procesu. Designér a projektový manažer se přijedou na prázdný interiér zblízka podívat.

6

JAK INTERIÉR VYBAVÍME?

VÝROBA NÁBYTKU NA MÍRU, TYPOVÝ NÁBYTEK, PODLAHY, DVEŘE, SVÍTIDLA, DOPLŇKY A DEKORACE...

Originální design vyžaduje
speciální přístup a péči špičkových řemeslných dílen. Za odvedenou práci ručíme naší pověstí, proto si řemeslníky vybíráme a bedlivě hlídame. Chcete-li, můžete nahlédnout pod pokličku a pracovní schůzku zorganizujeme přímo ve výrobě!
3

JAK BUDE VÁŠ INTERIÉR VYPADAT?

FOTOREALISTICKÉ
VIZUALIZACE VAŠEHO INTERIÉRU

Dle návrhu vypracujeme
vizualizace, tak abyste věděli,
“do čeho jdete”. Obrázky pak slouží jako podklad k tomu, abychom následně zrealizovali identický interiér.

7

KDO TO POSKLÁDÁ DOHROMADY A UKLIDÍ PO SOBĚ?

ODBORNÉ MONTÁŽE, KOMPLETACE NÁBYTKU A DOPLŇKŮ

Odbornou montáž interiérových prvků provádí certifikovaní řemeslníci. Za jejich preciznost ručíme svým jménem. Na závěr, pro doladění atmosféry je interiér uklizen a dozdoben.
4

JAK BUDE NAŠE SPOLEČNÁ TVORBA PROBÍHAT?

CENOVÁ NABÍDKA, VÝKRESY, HARMONOGRAMY
A DESIGN-MANAGEMENT

Až budete naprosto spokojeni
s návrhem, naplánujeme harmonogram realizace celého projektu, společně odladíme cenové nabídky a připravíme projektovou dokumentaci
nutnou k hladkému průběhu
a komunikaci s řemeslníky a dodavateli.

8

HOTOVO!

PŘEDÁNÍ INTERIÉRU

Velké finále je společně s malým dárkem od FINEZZA design uzavřeno předáním hotového interiéru k Vaší spokojenosti.

icon128-2x.png

Jsme zkušení, kreativní a jdeme s dobou. To pro nás znamená i pravidelnou aktualizaci našeho webu a elektronického katalogu zboží. Chceme s vámi být v každodenním kontaktu, proto každému klientovi vytváříme vlastní on-line profil, který mu umožňuje na jediném místě a přitom kdekoliv na světě získat přístup ke všem důležitým informacím, které se týkají jeho projektu.

Váš tým / Finezza Design