FAQ

1.) Vyplatí se mi služby interiérového designéra?

Chcete-li mít interiér ušitý přesně na míru, který odpovídá všem Vašim každodenním potřebám a přitom působí velmi moderním a svěžím dojmem, pak Vám můžeme služby interiérového designéra jednoznačně doporučit.
 
Základem naší práce je intenzivní komunikace s Vámi. Jen tak jsme schopni při návrzích Vašeho interiéru efektivně rozpoznat a reagovat na všechny Vaše přání a potřeby. Bereme práci bytového architekta jako poslání – naším cílem je zlepšovat kvalitu Vašeho bydlení.

2.) Je Váš dětský nábytek dostatečně bezpečný pro malé dítě?

Náš nábytek je jedním z nejbezpečnějších nábytků na světě. Spolupracujeme s dodavateli, kteří mají certifikáty pro dětský nábytek identický jako na dětské hračky. Dlouhodobý výzkum chování dětí odhalil veškerá možná rizika při správném i nesprávném používání dětského nábytku. Každý kus nábytku, který tato rizika eliminuje a zároveň je v souladu s evropskými i mezinárodními standardy, obdržel známku „Safety Checked“. Ta mj. vylučuje možnost zranění dítěte přiskřípnutím či přimáčknutím. Odborníci dodavatele Moretti Compact se dále podrobně zabývají přítomností formaldehydu v dětském nábytku, který škodí zdraví dětí. Nyní přichází s řešením v podobě tzv. LEB panelů. Ty jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného dřeva s certifikací FSC (Forest Stewardship Council) a zaručují nejnižší možný obsah formaldehydu na světě.

3.) Jaké materiály si mám pro první jednání s Vámi připravit?

  • Plány - ideální je, pokud již k domu nebo bytu existují původní stavební plány. Pomohou v první komunikaci nad projektem a kolegům designérům dají již první představu o velikosti prostoru. Pokud plány prostoru nemáte, nevadí, Váš prostor si umíme podrobně zaměřit a překreslit půdorysy pomocí laserové technologie.
  • Vlastní představa o změně nebo stylu – podívejte se na naše předchozí realizace a přemýšlejte jaký styl je Vám nejbližší. Máme rádi styl klasický, rustikální, ale i strohý moderní design. Spolupracujeme s nejlepšími designéry. Proto přesně víme, komu z našich kolegů Váš projekt nejlépe „padne.“
  • Rozpočet – pro přesnější představu o tom, jakými materiály, v jaké složitosti a kvalitě Váš interiér realizovat, je nezbytné, abyste si stanovili svou vlastní představu o rozpočtu investice.


4.) Co je design-management? A proč to není samozřejmé?

Zjednodušeně řečeno, jde se o několik metod, kterými zajišťujeme hladký a co nejrychlejší průběh realizace. K tomu, aby byla realizace projektu co nejrychlejší a s hladkým průběhem, musí se všichni naši projektoví manažeři v dané oblasti vzdělávat a podstupují odborná školení. Naše know-how je Vaší zárukou.

5) jak probíhá tvorba designu?

Viz. Postup realizace
  1. Základem naší práce je intenzivní komunikace s Vámi. Tvorba podrobného zadání - tak jsme schopni při návrzích Vašeho interiéru efektivně rozpoznat a reagovat na všechny Vaše potřeby a zvyklosti.
  2. Umíme přizpůsobit interiér Vašemu životnímu stylu. Součástí našeho týmu jsou jen renomovaní designéři – viz.  Náš team. Máme mnoho zkušeností a kvalitní tým odborníků, které jsou zárukou toho, že pro Vás navrhneme to správné řešení.
  3. Konzultace v průběhu navrhování – v průběhu se organizují schůzky nad vzorky materiálů, vizualizacemi, plány a kalkulacemi.
  4. Výsledkem je předpřipravený projekt pro samotnou realizaci a v ideálním případě, pro plynulý běh realizace, již běží výroba atypových prvků, stavební úpravy a objednávky doplňků.